Місцеві вибори 2015: Київська область

23.03.2016
100 днів: як працюють депутати від Солом'янки в Київраді

Представники “Солідарності” - Андрій Андрєєв, Микола Негрич та Вячеслав Непоп - стали депутатами-прогульниками в Київраді. А голова Солом’янської райдержадміністрації Максим Шкуро дозволяє собі запізнюватись мало не на півгодини.

11.03.2016
Депутати облради від Борисполя та Баришівки: “Опоблок” із УКРОПом

На відміну від Київради, в облраді після виборів стало значно менше депутатів. Із 120 мандатів понад чверть перед виборами скоротили. З новою системою виборів не кожен округ має свого безпосереднього представника.

26.02.2016
Депутати від Василькова в облраді: син друга Парцхаладзе та племінниця Засухи

Васильківський район дав облраді лише трьох депутатів з п’яти можливих округів. Всі троє пройшли від партії "Блок Петра Порошенка "Солідарність". Завдяки новій системі виборів, яка передбачає внутрішньопартійний рейтинг, в облраді не буде представників з міста Василькова, де на двох міських округах так ніхто і не пройшов.

25.02.2016
Депутати облради від Вишгороду та Бородянки: забудовники, колишні помічники Царьова та племінника Януковича

Вишгородщина могла би мати в облраді не просто представника-депутата, а політика, який міг би обійняти посаду голови облради. Представник БПП Олександр Горган після перемоги на виборах висувався на цю посаду, але депутати, що сформували більшість, кандидатуру Горгана не підтримали. Він програв представниці “Батьківщини” - Ганні Стариковій.

16.02.2016
Київська облрада не задоволена новим головою ОДА Мельничуком

На заміну очільнику області Володимиру Шандрі, який написав заяву на звільнення за власним бажанням, прийшов колишній проректор НУБіП Максим Мельничук. За словами президента, який представляв нового голову Київської ОДА Мельничука, його попереднику Шандрі ще рано на пенсію, тому він його призначив на посаду радника. Водночас Шандра залишається депутатом облради.

Прес-центр руху ЧЕСНО

(067) 658-77-98

[email protected]

Соціальні мережі ЧЕСНО
Telegram Instagram YouTube Twitter Facebook Soundcloud